Neden Biz?

Nedim Delibaş’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı BIG Creative Medya Organizasyon A.S. ,Organizasyon, Event, Medya alanlarında Türkiye çapında büyük projelere imza atmıştır. Pek çok alanda faaliyet gösteren BIG Creative, kurulmuş olduğu günden itibaren birçok büyük markanın danışmanlığını yapmaktadır.

BIG Creative, Türkiye’nin en büyük organizasyonları olan Türkiye Spor Ödülleri, Altın Palmiye Ödülleri (GoldenPalmAwards), Türkiye Altın Marka Ödülleri organizasyonlarını yapmaktadır.

Markaların kurumsal kimlik çalısmasından, büyüme planlamaları, konsept dizaynlarına kadar uzanan birçok süreçte hizmet sağlamaktayız. Tüm bunlara ek olarak ;çağımızın gereklerine uygun olarak en gelismiş sistemlerin kullanıldığı ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutuldugu bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.

İletişime Geç

Yaratıcı Fikirler

Profesyonel Ekip

Kaliteli Hizmet

Güçlü Referanslar

BIG CREATIVE

Başarılı işlere imza atmak için titiz ve ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerektiğinin farkındayız.

Reklam verenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip; zaman, emek ve mali kayıp yaşatmadan en uygun çözüme kavuşmasını sağlamak bizim işimiz. Sıfırdan bir marka oluşturmayı da, mevcut bir markaya değer katmayı da iyi biliriz.

Farklı fikirlere, değişik mecralara ve yenilikçi kanallara hızla yol almakta oldukça hünerliyiz.

Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Yüksek bütçeli kampanyaları yönetmenin yanı sıra, vizyon sahibi kobi ve girişimcilere de severek hizmet veririz.

Farkımız, işimizi ciddi ve titizlikle yapıp bir değer ortaya çıkarmaktır.

Bizim için değer ise işin kalitesidir.

Tüm çalışmalarını ciddi ve titizlikle yapıp bir değer ortaya çıkarma vizyonu güden BIG CREATIVE için değer, işin kalitesidir.

BIG CREATIVE Medya Organizasyon A.Ş; müşterilerinin kurumsal kimliklerini ve görsel / dijital hizmetlerini oluşturur, hedef kitleye ulaşmada uygulanacak adımları belirler, gerekli çözümleri üretir ve onların adına uygular. İşlerinde hazır fikirlere yer vermez, yaratıcılığı ön planda tutar.

Geniş hizmet yelpazesi ile tüm isteklere cevap verir. Müşteri ilişkilerinde iyi hizmet ve uzun soluklu bir iş birliği amacı güder, verdiği sürenin dışına çıkmaz. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutar.

Kısaca BIG CREATIVE sizin için çalışır, sizin için üretir, sizin için uygular.

Saygılarımızla...

Hizmetlerimiz

Başarı Önemlidir

Yaratıcı ve Etkileşimli Medya Ajansı

6

Yıllık Tecrübe

7

Farklı Hizmet Alanı

100

Mutlu Müşteri

11

Referanslar